Dodawanie i przeglądanie ogłoszeń mieszkań na sprzedaż w Warszawie i okolicach jest całkowicie darmowe.

Ogłoszenia

Mieszkania na sprzedaż:

 • nowe
 • w stanie deweloperskim
 • rynek wtórny
 • inwestycje

Opcje Wyszykiwania:

bottom_column

Średnie ceny

W kwietniu 2012 średnia cena sprzedaży jednego metra kwadratowego mieszkania w Warszawie spadła o 115 PLN. Biorąc pod uwage ostatnie dwanaście miesięcy jest to aż 432 PLN. W następnych miesiącach przewidywane są kolejne spadki.
Więcej o - Ceny Sprzedaży

bottom_column

Porady

bottom_column

Umowa

Przeważnie twoje mieszkanie w Warszawie to także oszczędności twojego całego życia. Warto więc upewnić się że wiemy jak zabezpieczyć nasze interesy i jak przeprowadzić bezpieczną tranzakcję. W przypadku sprzedaży mieszkania nie wystarczy zwykła umowa! Więcej o - Umowa Sprzedaży.

bottom_column

Oferujemy również wszystkie usługi związane ze sprzedażą mieszkań w Warszawie - doradzwtow, pośrednictwo i kredyty mieszkaniowe - oferty 24 najwiekszych banków na rynku.

Instrukcje jak dodać mieszkanie na sprzedaż Warszawa do naszej bazy daych.

Jak dodać darmowe ogłoszenie sprzedaży mieszkania?

W celu dodania ogłosznia sprzedaży mieszkania w Warszawie lub jej okolicach wystarczy założyc konto na naszym portalu lub przesłać następujące informacje na ogloszenia@warszawa-mieszkania.pl:

 • Imię i Nazwisko osoby dodającej ogłoszenie
 • Numer telefonu kontaktowego
 • Adres mieszkania
 • Rok budowy
 • Wielkość powierzchi urzytkowej w metrach kwadratowych
 • Cenę za metr kwadratowy i cenę całkowitą
 • Liczbę pokoji i piętro
 • Zdjęcia
 • Krótki opis uwzględniając zalety i wady, szkoły, bankomaty, szpitale, kina, siłownie i inee atrakcje w pobliżu.
Aby przeglądać i filtrować oferty w naszym serwisie nalezy użyć wyszukiwarki.

Jak filtrować oferty sprzedaży dostępne na naszym portalu?

Aby przeglądać oferty dodane do naszego portalu należy użyć wyszukiwarki mieszkań. Link do wyszukiwarki znajduje się w nagłowku każdej strony. Dla ułatwienia poszukiwań anonse można filtrować wg następujących kategorii: Sprzedam mieszkanie Warsza, Pilnie sprzedam , rynek wtórny, rynek pierwotny itd... Pełna lista dzielnic Warszawy i pozostałych kategorii jest dostępna na głownej stronie. Jeśli mają Państwo jakieś sugestie, zastrzeżenia odnośnie wyszukiwania prosimy o przesłanie wszystkich uwag i tych dobrych i tych złych.

Aby założyć konto prosze użyć linku Konto który znajduje się na samej górze naszego serwisu.

Jak utworzyć darmowe konto?

Aby założyć darmowe konto w dziale Warszawa Sprzedaż Mieszkań należy kliknąć link Załóż Konto lub Logowanie który znajduje się w prawym górnym rogu na każdej z podstron noszego serwisu. Możesz równiż kliknąć przycisk Rejestracja i wypełnić prosty formularz. Założenie konta pozwoli Ci na przeglądanie twoich dodanych ogłoszeń lub ofert mieszkań na sprzedaż które sobie zaznaczyłeś. Po założeniu konta będziesz miał również możliwość dodawania, edytowania.

Mieszkania Sprzedaż Warszawa

Czy mieszkania w 2012r. będą tańsze niż w 2011r?  Czy trend spadkowy sprzedaży mieszkań w Warszawie zostanie utrzymany? Czy właśnie teraz jest dobry czas aby sprzedać? Co zrobić by podnieść atrakcyjność oferty sprzedaży mieszkania? Co zrobić by Twoje mieszkanie wyróżniało się spośród tysiąca ofert sprzedaży mieszkań?

Trend spadkowy oraz trwający od kilku miesięcy zastój na rynku mieszkaniowym powodują kontynuację spadków cen mieszkań oferowanych do sprzedaży na rynku wtórnym. Tendencja ta szczególnie widoczna jest w największych miastach Polski. Na przełomie miesiąca największy spadek w sprzedaży mieszkań odnotował Gdańsk – 7,8%. Wyraźnie spadły też oczekiwania sprzedających mieszkania w Białymstoku i Łodzi - w grudniu średnie ceny ofertowe były tam niższe od listopadowych odpowiednio o 6,5 i 4,3%. Pilnie sprzedam mieszkanie w Warszawie - tanio! Super oferta - specjalna okazja last minute.

Gdzie możńa sprzedać mieszkanie w Warszawie lub dodać ogłoszenie za darmo.

Statystyki i prognozy pokazują, że rok 2012 przyniesie dalszy spadek cen mieszkań oferowanych do sprzedaży, natomiast, co pocieszające, jego skala będzie mniejsza niż w 2011 roku – stwierdzają specjaliści. Prognoza mówi o średniej obniżce cen sprzedaży mieszkań rzędu 4% dla największych miast Polski, co jest sygnałem powolnego wyhamowania tendencji spadkowej cen sprzedaży mieszkań w porównaniu do roku ubiegłego, gdzie średnie ceny zanotowały spadek o około 4,7%.

Sprzedający mieszkanie w Warszawie zadający sobie pytanie: „Czy teraz jest dobry czas na szybką sprzedaż mieszkania”? muszą liczyć się z tym, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ceny lokali są niższe niż rok temu, trudniej jest także znależć klienta. Zaostrzenie polityki kredytowej przez banki, ograniczyło dostępność kredytów hipotecznych. Coraz więcej osób nie stać na kredyt hipoteczny lub ich zdolność kredytowa nie pozwala na zaciągnięcie kredytu w wymaganej wysokości. To z kolei wpływa na sprzedających mieszkania – czas sprzedaży mieszkań wydłuża się bo trudniej znaleźć kupca, a ceny ofertowe mieszkań stają się bardziej podatne na negocjacje niż np. rok temu. Sprzedający muszą jednak liczyć się z tym, że ożywienie rynku mieszkaniowego w najbliższym czasie raczej nie nadejdzie a ceny pozostaną na obecnym poziomie lub będą jeszcze przez jakiś czas nieznacznie spadać. Co więc zrobić? Większość specjalistów radzi podejść do kwestii sprzedaży mieszkania w Warszawie profesjonalnie, tj. przygotować mieszkanie tak aby wyróżniało się spośród tysięcy podobnych ofert sprzedaży mieszkań dostępnych na rynku. Poniżej przedstawiamy kilka prostych ale skutecznych rad przy sprzedaży mieszkania:

 • - cena oferowana: wartość rynkowa podana w ofercie jest najlepszym rozwiązaniem – sprzedaż mieszkań można porównać do sprzedaży samochodów – na te tanie nikt nie patrzy bo cena wydaje się podejrzanie niska a prawdopodobieństwo wad ukrytych oraz powiązane z tym poniesienie dodatkowych kosztów wysokie, te drogie z kolei odstraszają wysoką ceną, która w przypadku towaru używanego nie wzbudza powszechnego zaufania. Wybór często pada na auto w cenie rynkowej a ostateczną decyzję, w przypadku kilku podobnych modeli,  pomagają podjąć  indywidualne preferencje.
 • warszawa_noca
 • - atrakcyjność ogłoszenia: pamiętajmy o dobrej jakości zdjęciach i ciekawych ujęciach, odpowiednim oświetleniu, najlepiej wykorzystać światło dzienne, zapomnijmy natomiast o zdjęciach robionych w półmroku lub po zmroku – nikt nie zwróci na takie mieszkanie uwagi; fotografujmy mieszkanie czyste; sporządźmy ciekawy i rzetelny opis okolicy i samego mieszkania  - pamiętajmy – zalety niewymienione w ogłoszeniu, nie istnieją. Sprzedaj swoje mieszkanie w Warszawie razem z nami. Dla naszych klientów napiszem treść ogłoszenia i zrobimy zdjęcia za darmo.
 • - zadbajmy, aby mieszkanie do sprzedaży podczas prezentacji nie odstraszało klienta. Brzydkie zapachy, hałas, nieposprzątana  kuchnia lub łazienka, stare brudne tapety, obdrapane ściany, zakurzone półki i lepiąca się podłoga potrafią bardzo skutecznie i niezwykle szybko odstraszyć potencjalnego kupca